Statystyki

  • Odwiedziło nas: 23473
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 157 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z ŻYCIA SZKOŁY

Z ŻYCIA SZKOŁY

TARGI SADOWNICZO-WARZYWNICZE W NADARZYNIE

     15 stycznia uczniowie z technikum agrobiznesu i logistyki pod opieką Justyny Grabowskiej, Doroty Kłoszewskiej i Mariusza Szczepka zwiedzili Targi Sadowniczo-Warzywnicze w Nadarzynie, które są jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych. 

ORSZAK TRZECH KRÓLI

     W poniedziałek 6 stycznia 2020 r. w Święto Objawienia Pańskiego, już po raz kolejny mieszkańcy naszej Gminy, w tym społeczność Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi nad Wisłą,  uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli.

DO BETLEJEM NIE JEST DALEKO...

      W przeddzień zimowej przerwy Koło Teatralne pod kierunkiem p. Anny Nowakowskiej i księdza Akacjusza Cybulskiego przygotowało niekonwencjonalne w swej formie misterium bożonarodzeniowe połączone ze świątecznym wydaniem Szansy na sukces.

WYGRANA WYCIECZKA DO WARSZAWY

     18 grudnia 15 osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami: księdzem Akacjuszem Cybulskim oraz Magdaleną Gmurczyk – Okrasą uczestniczyli w,  wygranej dzień wcześniej w ramach powiatowego konkursu „Hejt i mowa nienawiści wśród dzieci i młodzieży – przeciwdziałanie przemocy w szkole”, wycieczecie do Warszawy.  

 

WYCIECZKA DO WARSZAWY

     Dnia 18.12.19 uczniowie klas I TA, I TE i III TL pod opieką Bogumiły Wolskiej-Grudnej i Doroty Kłoszewskiej zwiedzili wystawę w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. 

FINAŁ PROJEKTU "RAZEM BEZPIECZNIEJ"

     Dnia zakończyliśmy długotrwały projekt „Razem Bezpieczniej” realizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku w ramach „Przeciwdziałania zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim” w szerszym „Programie ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanym przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.