Statystyki

  • Odwiedziło nas: 36511
  • Do końca roku: 318 dni
  • Do wakacji: 130 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z ŻYCIA SZKOŁY

Z ŻYCIA SZKOŁY

FINAŁ POWIATOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

      W dniu 7 lutego 2020 roku w Płońsku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły brała udział w finale powiatowego turnieju piłki siatkowej. W turnieju wzięły udział trzy zespoły: ZS im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą, ZS nr 1 Płońsk oraz ZS nr 2 Płońsk. 

WYJAZD GRUPY WOLONTARIUSZY

     Czwartego lutego bieżącego roku Grupa Wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi uczestniczyła w wycieczce do kina „Wisła” w Płocku. 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

     W dniu 6 lutego 2020 roku w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców szkół średnich. Udział w zawodach wzięły następujące drużyny: I Liceum Ogólnokształcące  w Płońsku,  ZS nr 2 Płońsk, ZS nr 1 Płońsk oraz reprezentacja naszej szkoły. 

VII CHARYTATYWNY BAL OFICERSKI POLICJI

     W sobotę, 1 lutego, nasze uczennice z klasy II TL tworzące grupę rekonstrukcyjną przedwojennej Policji Państwowej – Marta Biernat i Amelia Tomczyk (pozostające pod opieką insp. Grzegorza Osińskiego z Komendy Powiatowej policji w Płońsku) reprezentowały Szkołę podczas VII Charytatywnego Balu Oficerskiego Policji, który odbył się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

KONFERENCJA W MODR

      W ramach wieloletniej współpracy Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Poświętnem 04. 02.2020 roku uczniowie klasy I  i II TA wraz z opiekunkami : p. Dorotą Kłoszewską i p. Magdaleną Gmurczyk – Okrasą uczestniczyli w konferencji poświęconej „Najważniejszym chorobom i szkodnikom w uprawie kukurydzy – zapobieganiu i zwalczaniu”. 

CENTRALNE TARGI ROLNE W NADARZYNIE

     Już po raz kolejny młodzież z Technikum Agrobiznesu pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych: p. Doroty Kłoszewskiej, p. Justyny Grabowskiej oraz p. Mariusza Szczepka udali się do Nadarzyna, by uczestniczyć w Centralnych Targach Rolnych w Nadarzynie, których organizatorem był Ptak Warsaw Expo.