• Odwiedziło nas: 36436
  • Do końca roku: 318 dni
  • Do wakacji: 130 dni

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

W dniu 6 lutego 2020 roku w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców szkół średnich. Udział w zawodach wzięły następujące drużyny: I Liceum Ogólnokształcące  w Płońsku,  ZS nr 2 Płońsk, ZS nr 1 Płońsk oraz reprezentacja naszej szkoły.

Nasza drużyna rozpoczęła od pojedynku z drużyną  ZS nr 2 Płońsk, który niestety przegraliśmy 0:2 . W drugim meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną ZS nr 1 Płońsk. Niestety i tym razem musieliśmy uznać wyższość naszych rywali 0:2. Ostatnim rywalem w turnieju była drużyna LO Płońsk. Był to mecz o 3 miejsce ponieważ nasi rywale również mieli dwie porażki na koncie po dwóch rozegranych spotkaniach. Pierwszego seta rozpoczęliśmy od prowadzenia 6:3, niestety później do głosu doszli nasi rywale i wygrali 19:25. Mimo ambitnej i walecznej postawy całej naszej drużyny w drugim secie ( doprowadziliśmy do stanu 8:8 oraz 17:18) ostatecznie musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając w samej końcówce w punktach 19:25, a w całym meczu 0:2. Ostatecznie w roku szkolnym 2019/2020  reprezentacja chłopców w siatkówce została sklasyfikowana na IV miejscu w powiecie.

Kadra ZS Czerwińsk : Biernat Daniel, Chołuj Erwin, Szadkowski Jakub, Kacper Drożyński, Michał Mazur  Marek Szparadowski, Tomasz Jeznach, , Wijata Bartosz, Kalata Sebastian, Kołecki Kamil. Opiekunowie: pan Piotr Ziemkiewicz oraz pan Łukasz Romatowski.